Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Ing. Aneta Pourová

Lokace

Královéhradecký kraj, Vrchovnice

Mzda

25 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

KONTROLOR / KONTROLORKA KVALITY
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.10.2020
- Náplň práce: kontrola kvality ve výrobě a kontrola kvality výrobků určených k expedici (velkoobjemové ocelové kontejnery) dle výkresové dokumentace, řešení a vyhodnocení reklamací, označování výrobků (štítky, polepy), organizace práce pro lakovnu, příjem na sklad hotových výrobků, zpracování protokolů, aktivní využívání IS systému
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, praxe v oboru, znalost práce na PC, flexibilitu
organizační schopnosti, ŘP sk. B, znalost německého jazyka výhodou
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v pracovních dnech 8:00 - 16:00), kontaktní osoba: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069, e-mail: pourova@brukov.cz

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech