Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Ing. Petra Dudková

Lokace

Ústecký kraj, Malá Veleň

Mzda

25 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Strojírenská společnost Karned Tools s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Tato stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma rozšiřuje tým kontroly. Posila našeho týmu by měla mít letité zkušenosti s měřením strojírenských výrobků, měla by být pečlivá, pracovitá a zodpovědná.

Co vás čeká:
• kontrola a měření strojírenských výrobků
• práce s klasickými měřidly, mikroskopy atd., s výkresovou dokumentací
• komunikace s výrobními dělníky
• vystavování zmetkových hlášení, kontrolních protokolů atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• všeobecný přehled v oblasti obrábění, nástrojů na obrábění
• předchozí praxe na obdobné pozici min. 5 let
• schopnost měření s klasickými měřidly
• znalost čtení výkresové dokumentace
• ochota učit se novým věcem
• pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
• technický typ, aktivní, pracovitá a komunikativní osoba, časová flexibilita

Výhodou bude:
• předchozí praxe na kamerovém měřicím zařízení Zoller, mikroskopu Zeiss
• zkušenost s 3D měřícími stroji
• znalost IS Helios

Zaměstnanecké výhody:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, moderní pracovní prostředí a vybavení, přátelský kolektiv, zvyšování kvalifikace - interní a externí vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč, poskytování příspěvku na stravování ve vlastní jídelně, sociální výpomoc zaměstnancům - poskytování bezúročných a nízkoúročených firemních půjček, prázdninový a vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, odměna za plnou docházku, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, roční valorizace mezd atd.

Kontakt: Ing. Petra Dudková, HR Manager, tel. 477 012 560, e-mail: kariera@karnedtools.cz

Profese

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti