Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Miroslava Hlubíková

Lokace

Zlínský kraj, Zádveřice-Raková

Mzda

25 000 Kč - 35 000 Kč

Hledáme nového člena našeho týmu na pozici konstruktér pro výrobní firmu ve Vizovicích se stabilním zázemím a možností profesního rozvoje
Naše společnost UNICO MODULAR a.s. hledá posilu na obchodní oddělení. Vaší náplní bude nejenom péče o stávající zákazníky, ale také získávání a koordinace projektů. Při práci nebudete mít nouzi o komunikaci v cizím jazyku, nové podněty a osobní rozvoj.
O NÁS UNICO MODULAR působí už přes čtvrt století jako výrobce obytných kontejnerů a modulárních staveb, primárně pro západoevropské trhy. Firma si zakládá na vysokém důrazu na kvalitu svých výrobků a servisu, morálním a korektním jednáním ke svým zaměstnancům a obchodním partnerům. Sdílení těchto hodnot se očekává i od Vás.
NABÍZÍME: zajímavou práci v zázemí stabilní výrobní společnosti, motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků, práci v mladém kolektivu, služební telefon, příspěvek na závodní stravování, možnost osobního rozvoje, zajímavých školení, případně dodatečného studia
POŽADAVKY: SŠ/VŠ technického zaměření, znalost softwaru AutoCAD, znalost softwaru Inventor (případně jiného 3D CADu), znalost AJ nebo NJ výhodou (není podmínkou), technické myšlení a představivost, samostatnost, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba výkresové dokumentace a kusovníků, konstrukční řešení projektů, spolupráce s výrobou a dalšími úseky firmy.

Profese

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři