Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Bc. Denisa Eckertová

Lokace

Kraj Vysočina, Čížov

Mzda

23 000 Kč

Dvousměnný provoz + občasné víkendy. Ranní směna od 5.00 či 6.00 do 13.00 či 14.00 hodin, cca jednou za 4 týdny posunutá ranní směna od 10.00 do 18.00 hodin.
Náplň práce:
- analytické a mikrobiologické rozbory surovin a výrobků
Požadujeme:
- základní znalosti v oboru
Nabízíme:
- elektronické stravenky Edenred v hodnotě 90,-, 25 dnů dovolené, docházkový bonus 1000,- za každý odpracovaný měsíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění, prémie do výše 15 % každý měsíc, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, platový postup v závislosti na odpracovaných letech, vysoké příplatky za víkendové směny, stabilní prostředí, řadu dalších benefitů…
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Profese

Laboratorní pracovníci