Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Bc. Nikola Křivánková

Lokace

Kraj Vysočina, Trnava

Mzda

33 420 Kč

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz
Požadujeme:
o specializovanou způsobilost lékaře dle zákona, zařazení do oboru infekčního lékařství, nebo lékaře absolventa se zájmem o tento obor,
o komunikační schopnosti,
o zdravotní způsobilost.

Pracovní náplň:
o preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru infekčního lékařství,
o lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

Nabízíme:
o náborový příspěvek až 300.000 Kč,
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o nadstandardní platové ohodnocení,
o dovolená 25 dnů,
o možnost ubytování,
o benefity :
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč/měsíc,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Výše náborového příspěvku:
o až 100.000 Kč u lékařů s odbornou způsobilostí,
o až 200.000 Kč u lékařů se základním kmenem,
o až 300.000 Kč u lékařů se specializovanou způsobilostí.

Nástup dle dohody.

Profese

Lékaři specialisté