Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Brigita Horáčková

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

27 000 Kč - 40 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou s možným následným prodloužením. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Platové ohodnocení dle platného nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe).
Náplň práce: komplexní poskytování pracovnělékařské péče klientům (preventivní pracovnělékařské prohlídky, funkční diagnostika, dohlídky pracovišť, preventivní programy, očkování, surveillance, poradenství - vše dle příslušné legislativy); očkování, poradenství v cestovní medicíně, poradenství a testování HIV/AIDS; příslušná administrativa.
Požadavky: VŠ v oboru Všeobecné lékařství, zařazení do přípravy v oboru Pracovního lékařství, případně Hygiena a epidemiologie, dále Všeobecné lékařství nebo Interní lékařství. Specializovaná způsobilost v těchto oborech vítána, není však podmínkou. Zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, pružná pracovní doba.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: brigita.horackova@zuusti.cz

Profese

Praktičtí lékaři