Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Jiřina Plačková

Lokace

Ústecký kraj, Varnsdorf

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Telefon

Popis

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání,
" znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje),
" zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen,
" dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet),
" dobré organizační a komunikační schopnosti,
" samostatnost, kreativita, orientace na výsledek,
" znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou.
Pracovní náplň:
" podílení se na otevření nové prodejny,
" zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj,
" zodpovědnost za celý provoz provozovny,
" zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti.
pracovní poměr na 1 rok, možno po roce prodloužit.
Kontakt: e-mail

Profese

Řídící pracovníci v maloobchodě