Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

Bc. Ljuba Svobodová

Lokace

Plzeňský kraj, Chrást

Mzda

30 000 Kč - 50 000 Kč

Pohybujete se ve stavebním prostředí? Máte zkušenosti s obchodní činnosti? U nás je můžete zúročit. Přihlaste se do výběrového řízeni.

Co budete dělat:
" Začnete s prodejem našich stavebních kompresorů přes naši dealerskou síť po celé České republice.
" Postupně budete dealerskou síť rozšiřovat a budete hledat potencionální koncové zákazníky. Vašimi klienty budou převážně stavební firmy a půjčovny stavební mechanizace.

Požadujeme:
" Prokazatelnou praxi na obchodní pozici.
" Vzdělání nebo praxi v technickém oboru.
" Výhodou zkušenosti s prodejem v oblasti strojních zařízení, ideálně s prodejem stavební mechanizace.
" Komunikativnost a flexibilitu.
" ŘP skupiny B.

Nabízíme:
" Home - office.
" Služební auto.
" Notebook.
" Mobilní telefon.
" Zajímavé finanční ohodnocení (základní plat + prémie podle dosažených výsledků)
" Prostor pro vlastní seberealizaci.
" Trvalý pracovní poměr.

Mzda 30.000-50.0000Kč
Nástup možný od 1.9.2020

Profese

Obchodní zástupci