Datum vložení

vložen před 29 dny

Kontaktní osoba

Vendula Navrátilová

Lokace

Kraj Vysočina, Bystřice nad Pernštejnem

Mzda

18 000 Kč

Telefon

Popis

Náplň práce:
Provádění školních a organizovaných skupin návštěvníků. Zajištění provozu centra během hlavní sezóny (12-ti hodinové směny včetně víkendů) - organizace provozů a brigádníků. Vedení skladové evidence. Spolupráce při organizování a přípravě tematických akcí v centru. Péče o stálé expozice, tvorba a příprava nových expozic a výstav. Komunikace s dodavateli a spolupracujícími organizacemi.
Nástup: březen 2020
Požadavky:
Flexibilita, kreativita, komunikativnost, aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B. Manuální zručnost.
Týmový člověk. Práce je vhodná pro muže i ženy.
Výhodou - zkušenost se skladovým systémem Pohoda a tvorbou programů pro skupiny.
Zájemci zasílejte své životopisy do 15. ledna.
Podrobnosti k nabízené pozici se zájemci dozví během ústního pohovoru.

Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení