Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Alena Kocurková

Lokace

Zlínský kraj, Liptál

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Telefon

Popis

MANAŽER/KA SYSTÉMU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ENERGETIKY
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel), řidičský průkaz skupiny B, analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost, zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci
Náplň práce: zavádění systému energetického managementu a životního prostředí, udržování systémů ISO50001, 14001, provádění interních auditů, komunikace s klienty
Nabízíme: zajímavou práci v oblasti energetiky a životního prostředí, příjemné a přátelské pracovní prostředí, mobilní telefon, notebook a další potřebné vybavení, příspěvek na stravenky a další benefity, nadprůměrné finanční ohodnocení.
První kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz

Profese

Ostatní elektrotechnici a technici energetici