Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Věra Kopecká

Lokace

Pardubický kraj, Mikuleč

Mzda

21 700 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: součástí práce je rovněž ruční manipulace s břemeny, kontrola a příjem zboží, příprava zboží k expedici - balení, příprava objednávek z prodejního oddělení a e-shopu - nutná znalost práce na PC, obsluha vyšívacího stroje, příprava materiálu pro výrobu - stříhání materiálu, příprava materiálu dle požadavku zákazníka
POŽADAVKY: flexibilita, chuť pracovat, týmového ducha, zodpovědnost za odvedenou práci
NABÍZÍME: firemní dotované stravování, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, odměny za plnění hospodářských výsledků, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na dětský tábor a firemní rekreaci, po zaučení zvýšení mzdy o 1400 Kč hrubého
KONTAKT: telefonicky (6-14h), e-mailem (zaslat životopis)

Profese

Manipulační dělníci ve výrobě