Datum vložení

vložen před 18 dny

Kontaktní osoba

Gabriela Bartáková

Lokace

Olomoucký kraj, Želeč

Mzda

23 000 Kč

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na adresu: prace@gabrielabartakova.cz, tel: 606 779 039. Pracovní doba: jednosměnný provoz - pouze ranní směna (PD: 6 - 14:30), víkendy volné
Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání technického směru, počítačová gramotnost (min. Excel, E-mail), samostatnost, odpovědnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti, příjemné vystupování, ochotnu přijímat zadané úkoly, důvěryhodnost, průkaz VZV (el.), ŘP: sk. B
Náplň práce: zaměstnanec řídí interní a externí tok materiálu a vyrobených dílů, řijímá a vydává materiál pro expedici, připravuje materiál a díly dle plánu výroby, připravuje hotové výrobky pro jejich expedici, zaváží materiál a výrobky do kamionu, vydává a eviduje nářadí, zodpovídá za sklad, vydává a eviduje pracovní pomůcky, informuje o škodách, dodržuje pravidla pro nakládání s odpadem
Nabízíme: práci ve firmě rodinného typu v menším pracovním kolektivu, seberealizaci a možnost podílet se na udržování dobrého jména společnosti, HPP na dobu neurčitou, nástup možný po dohodě, čtvrtletní odměny, Výhodný firemní telefonní tarif

Profese

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků