Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Václav Volf

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

26 000 Kč - 27 000 Kč

Kontakt: Bezděková Miroslava, tel.: 222744219, e-mail: bezdekova@zakladani.cz

Zavedená stavební společnost Zakládání staveb, a.s., jednička na tuzemském trhu v oboru speciálního zakládání, se sídlem v Praze, hledá do svého kolektivu mechanika opraváře stavebních strojů.
Požadujeme:
- vyučení v oboru technického směru (mechanik, automechanik, elektro, opravář zeměděl. strojů apod.)
- znalost elektro, hydrauliky, mechaniky
- řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: opravy a servis stavebních strojů
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, ubytování hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, plat 150 Kč/ hod. + prémie, stravenky

Zaměstnanecké výhody:Ubytování, příspěvky na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení