Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

RNDr. Zdeněk Šiftař

neuvedeno

Mzda

22 980 Kč - 33 790 Kč

Popis

METEOROLOG / METEOROLOŽKA
- PP na dobu určitou (1.7.2020 - 31.12.2021) se zkušební dobou 3 měsíce
- Požadujeme: VŠ vzdělání přírodovědného směru, nejlépe se zaměřením na meteorologii a klimatologii, orientaci v oboru meteorologie a klimatologie, orientaci ve statistickém zpracování dat
řidičský průkaz skupiny B;
- Ostatní předpoklady: organizační a komunikační schopnosti, pečlivost a schopnost samostatné práce, znalost práce na PC (MS Office) podmínkou, znalost práce s pokročilými statistickými programy nebo databázemi výhodou, znalost angličtiny (pasivní podmínkou, aktivní výhodou)
- Náplň práce: Práce s databází (pořizování dat, jejich kontrola a zpracování), spolupráce na vedení a údržbě staniční sítě pobočky, spolupráce na posudkové činnosti, podíl na řešení výzkumných projektů, řízení služebního vozidla bez přiděleného řidiče
- Nabízíme: Plat a odměna podle NV ČR č. 341/2017 Sb. v platném znění (vázáno na délku praxe), pružná pracovní doba, zaměstnanecké výhody (dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek FKSP, indispoziční volno)
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, příp. telefonicky, kontaktní osoba: RNDr. Zdeněk Šiftař, ředitel pobočky / 495 705 010, Mgr. Stanislava Kliegrová, Ph.D., vedoucí oddělení meteorologie a klimatologie / 495 705 020
- Písemné nabídky, doplněné strukturovaným životopisem a přehledem odborné praxe zasílejte na e-mailovou adresu: hradec@chmi.cz
- Odesláním dokladů, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb. O zpracování osobních údajů v platném znění, poskytuje uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v těchto dokladech.

Profese

Meteorologové