Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Bc. Andrea Fialová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

36 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Praha 7, Na Maninách 1043/20
Kontaktní osoba: Bc. Andrea Fialová, tel.: 770 118 078, e-mail: andrea.fialova@fdv.cz

Požadujeme:
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (ideálně IT obory)
Uživatelská znalost Ms Office
Minimálně dvouletá zkušenost na pozici metodika, výhodou zkušenost na pozici metodika pro projekty financované z ESF ČR
Analytické myšlení, profesionální vystupování, loajalita a schopnost týmové práce
Trestní bezúhonnost

Výhodou:
Znalost problematiky trhu práce, dalšího vzdělávání, čerpání prostředků z fondů EU

Náplň práce:
Koordinace úprav Databáze projektů, monitorování vývoje nabídek vzdělávání praxí, úpravy a tvorby nových šablon typových pozic, zpracovávání a katualizace matuálu, metodik, zodpovědnost za chod e-learningového kurzu pro rozvoj mentorských dovedností aj.

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, motivační mzdové ohodnocení, sick days, 5 týdnů dovolené.

Profese

Technici počítačových sítí a systémů