Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

Ing. Martin Doležal

Lokace

Kraj Vysočina, Pavlínov

Mzda

27 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- vedení týmu 8 pracovníků na pracovišti mokré lakovny a ručního tryskání
- zajištění efektivity, kvality a plnění termínů
- zajištění a kontrola dodržovaní provozních řádů a BOZP
- příprava a aplikace vodouředitelných a 2K nátěrových hmot
- organizace výroby, sledování technologických postupů, kontrolování činností
- příjem, výdej a skladování materiálu
- úzká spolupráce s vedoucím lakovny
- dvousměnný provoz
Požadujeme:
- výuční list v oboru lakování + praxi 3 roky nebo praxi v oboru mokrého lakování 5 let.
- praxi v lakování vícevrstvých nátěrů a finálních nátěrů ocelových konstrukcí
- zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
- základní znalost práce s PC a MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- orientace v technické dokumentaci, čtení technických výkresů
- vazačský průkaz - výhodou
- jeřábnický průkaz s oprávněním sk. O - výhodou
5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na dovolenou, roční prémie, jazykové kurzy.
První kontakt emailem.

Profese

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě