Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Kudrna

Lokace

Olomoucký kraj, Mladeč

Mzda

30 000 Kč - 40 000 Kč

Pracoviště: Bílá Lhota č.p. 1. Pracovní doba: 6:00 - 14:15 hod.
Kontakt je možný osobně na adrese Bílá Lhota č.p. 1., telefonicky nebo emailem.

Požadavky:
- praxe v podniku ve výrobní oblasti (ocelových konstrukcí) min. 3 roky podmínkou
- zkušenost s vedením zaměstnanců
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- zodpovědnost a spolehlivost
- znalost výrobní a projektové dokumentace
- základní znalost práce na PC (Outlook, MS Word, MS Excel)
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- řízení a organizace výroby
- sledování kvality provedených prací a dodržování technologických postupů
- řešení operativních problémů ve výrobě
- zácvik a zaškolení nových zaměstnanců
- řešení personální agendy podřízených zaměstnanců (docházka, dovolené, apod.)
- dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně

Nabízíme:
- po vypršení zkušební doby nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí ve stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení (prémie)
- pět týdnů dovolené
- podnikové benefity

Profese

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě