Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Bc. Petr Kohout DiS.

Lokace

Ústecký kraj, Úpohlavy

Mzda

33 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- Řídí a organizuje provádění prací podle plánu výroby
- Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně
- Zajišťování podkladů pro pracovní výkaz
- Zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky
- Zajišťování úkolů podle pokynů stavbyvedoucího
- Dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
Požadujeme:
- Vzdělání stavebního směru (vyučení, maturita)
- Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
- Orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci
- Znalost bezpečnostních předpisů
- Dobré komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti
- Praxe ve vedení menšího pracovního kolektivu
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- Pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
- Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy + stavby zaměstnavatele (převážně Ústecký a Středočeský kraj, Praha)
- Služební mobilní telefon, automobil i pro soukromé účely
- Nástupní hrubá mzda ve výši od 33.000,-Kč dle zkušeností a praxe s možností navýšení
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele:
- e-mailem
- telefonicky Po-Pá od 8.00 - 15.00 hod.
- osobně po předchozí telefonické domluvě Po - Pá 8:00 - 14:00 hodin na sídle firmy - Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice. ŽIVOTOPIS NA POHOVOR S SEBOU !

Profese

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví