Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Iva Pazderníková

Lokace

Jihočeský kraj, Dobev

Mzda

18 000 Kč

Popis

CIZ
Náplň práce: práce ve výrobě, kontrola vstupního materiálu, kontrola hustoty lepidla, kontrola expirace lepidel, kontrola teploty lepidla, kontrola teploty lisů, výroba a schválení prvního OK kusu, nanášení lepidla štětcem i nástřikem, provádění ořezu, následná kontrola hotového dílu, třídění OK a vyřazení NOK kusů, adjustace - naskladnění výroby a vytištění VDA, balení hotové výroby, úklid pracoviště a čištění mašin a pistolí
Požadujeme: dobrý zrak, manuální zručnost, možnost služebních cest do pobočky Prachatice
Nabízíme: příspěvek na stravování, kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu
První kontakt: p. Iva Pazderníková - osobně na sídle firmy mezi 8:00 - 10:00 hod. nebo tel.: 732 120 827 v pracovní dny 8.00 - 13.00 hod.

Profese

Montážní dělníci mechanických zařízení