Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 20 dny

Kontaktní osoba

Jitka Brožová

Lokace

Pardubický kraj, Hamry

Mzda

25 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rváčovská 293, Hlinsko (okres Chrudim).
NÁPLŇ PRÁCE: Instalace, servis a uvedení do provozu elektrických zařízení. Práce při údržbě a opravách elektrických zařízení, napětí do 1000 V. Diagnostika a odstraňování závad elektrických zařízení. Odborné i běžné zámečnické práce. Montážní a demontážní práce související s realizací zakázek.
POŽADAVKY: Výuční list obor elektro (vyhláška 50/1978 Sb. §5 a vyšší). Základní znalost MS Office. Manuální zručnost, zkušenosti v oboru montáží výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. Ochota cestovat. Znalost anglického jazyka výhodou, není podmínkou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Odpovídající mzdové ohodnocení + prémie. Pružná pracovní doba. 5 týdnů dovolené. Přátelské pracovní prostředí. Příspěvky na stravování.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese denně od 7 do 14 hodin.

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení