Datum vložení

vložen před 28 dny

Kontaktní osoba

Daniel Cigán

Lokace

Moravskoslezský kraj, Hlučín

Mzda

30 000 Kč

Telefon

Popis

Náplň práce:
- kompletní vedení personální a mzdové agendy
- zpracování mezd zaměstnanců
- výpočet daní, sociálního a zdravotního pojištění, srážek z mezd, exekucí, nemocenských dávek
- zpracování ročního zúčtování daně z příjmu fyzických osob
- práce s docházkovým a mzdovým systémem
- komunikace s příslušnými úřady
- organizace školení, lékařských prohlídek apod.
Požadujeme:
- znalost zákoníku práce, pracovně-právní a související legislativy, mzdové a daňové problematiky, zdravotního pojištění, sociálního a důchodového zabezpečení
- nejméně 3 roky praxe na obdobné pozici
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost týmové spolupráce
- komunikační a organizační schopnosti
Kontaktní osoba: Daniel Cigán
e-mailem: daniel.cigan@autocentrala.cz

Profese

Mzdoví účetní