Datum vložení

vložen před 4 dny

Kontaktní osoba

Ing. Monika Klosová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Bernartice nad Odrou

Mzda

18 000 Kč - 25 000 Kč

Telefon

Popis

z: 15.03.2019
Náplň práce: zpracování a vedení mzdové agendy, výpočet mezd, srážek, odvodů, mzdové výkaznictví, roční zúčtování daně, zdravotní pojištění - přihlášky, odhlášky za zaměstnance, odesílání přehledů za zaměstnavatele, sociální pojištění - přihlášky, odhlášky za zaměstnance, odesílání přehledů za zaměstnavatele, zpracování a odesílání evidenčních listů, objednávání a distribuce stravenek, zpracování cestovních příkazů, zpracování a správa exekucí, zpracování přehledů a vyúčtování za zaměstnavatele - zálohová, srážková daň, vedení běžné personální agendy (smlouvy, mzdové výměry, osobní složky), účast a příprava podkladů ke kontrolám, komunikace s oprávněnými institucemi
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na pozici mzdové účetní výhodou, nikoli podmínkou, orientace v aktuálních pracovněprávních předpisech, předpisech v oblasti sociálního a zdravotního pojištění, dobrá znalost práce na PC (MS Office), zkušenosti s programem Vema výhodou, nikoli podmínkou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovní nasazení, flexibilita, loajalita.
Nabízíme: mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče, pracovní doba 40 hodin týdně, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/Program MultiSport, vzdělávací kurzy/školení
Doplňující informace: V případě zájmu prosíme zaslat strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem e-mailem na adresu monika.klosova@medivis.cz. Pokud bude uchazeč zařazen do výběrového řízení, budeme jej kontaktovat.

Profese

Mzdoví účetní