Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Ing. Petra Spitzerová

Lokace

Zlínský kraj, Seninka

Mzda

25 000 Kč

Popis

NÁKUPČNÍ - JUNIOR
POŽADUJEME: Středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru výhodou. Výborné komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B. Zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, týmová práce. Aktivní znalost anglického jazyka a německého jazyka na úrovni B2. Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu, SAP výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Jednání s dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek. Spolupráce s ostatními odděleními a komunikace napříč společností. Vyváření objednávek dle potřeb výroby. Nákup primárních surovin pro oblast automotive. Podílení se na rozvoji obchodních vztahů s dodavateli. Spolupráce při vyhledávání nových materiálů, dodavatelů, průzkum trhu. Vytváření kontrolních reportů.
NABÍZÍME: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: petra.spitzerova@sodecia.com

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)