Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

Iveta Prokopová

Lokace

Královéhradecký kraj, Meziměstí

Mzda

22 000 Kč

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí na pozici "NÁKUPČÍ" - hlavní náplní práce bude komunikace s dodavateli, objednávky a zajištění přepravy zboží.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: komunikace s dodavateli v tuzemsku a v zahraničí; komunikace s mistry jednotlivých středisek; rezervace zboží; plánování a optimalizace nákupu materiálů a zboží; objednávky, zajištění přepravy zboží; zajištění podkladů pro řádné objednání zboží; hledání nových dodavatelů.

Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, výborné komunikativní schopnosti a ochota učit se novým věcem, samostatnost a spolehlivost (přicházet s vlastními návrhy řešení), dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet), výhodou - znalost práce v informačním systému Helios Orange, znalost AJ.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti, práci v příjemném kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů, po zapracování stravenky.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

Profese

Nákupčí