Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Eva Bordovská

neuvedeno

Mzda

27 000 Kč

Popis

Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV.

Pro centrum sdílených služeb mezinárodní společnosti hledáme kandidáty se znalostí německého jazyka a zkušeností v oblasti nákupu.

POPIS POZICE
Hledáme nového člena do týmu, který se věnuje nákupu materiálu a služeb pro závody a pobočky z Německa, Rakouska a České republiky. Vaši náplní práce bude zpracovávat nákupní požadavky, poptávat zboží a tvoření objednávek pro dodavatele. Kvůli tomu denně mluvíme s kolegy a dodavateli, převážně německy popřípadě anglicky.

PROFIL KANDIDÁTA
- SŠ/VŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost němčiny a angličtiny
- předchozí pracovní zkušenosti v nákupu
- uživatelskou znalost programů sady MS Office
- přesnost, pečlivost, odpovědnost, iniciativu
- dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce

NABÍZÍME
- zázemí mezinárodní společnosti
- možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
- školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další
možnost práce z domu – HOME OFFICE až 3x do týdne!!!

Profese

Nákupčí