Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Ing. Petra Spitzerová

Lokace

Zlínský kraj, Seninka

Mzda

30 000 Kč

Popis

NÁKUPČNÍ - SENIOR
POŽADUJEME: Středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru výhodou, výborné komunikační schopnosti. Řidičský průkaz skupiny B, zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, týmová práce. Vysoká odolnost vůči stresu. Aktivní znalost anglického a německého jazyka na úrovni B2. Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu, SAP výhodou. Zkušenosti z automotive, mezinárodních a multikulturních organizací výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace a vyjednávání s klíčovými dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek. Uzavíraní dodavatelských smluv. Vyhledávání úspor a optimalizace nákupních procesů. Rozvoj globálních iniciativ v rámci nákupních strategií a cílů. Implementace inovativních nákupních řešení k podpoře obchodních a provozních plánů. Rozvoj efektivních pracovních vztahů s interními klienty. Vytváření reportů.
NABÍZÍME: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: petra.spitzerova@sodecia.com

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)