Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Rajdusová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Staré Město

Mzda

17 000 Kč

Telefon

Popis

A16 z:29/1/2018
Práce na HPP, vhodná i pro absolventy.
Společnost HR systém, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako půjčovna profi nářadí značky HILTI ve Frýdku-Místku. V dalším období se rozšířil sortiment půjčovny především o nářadí Makita, Honda, Wacker, Wap a otevřely se další nové provozovny. Firma se zaměřuje na pronájem profesionální stavební mechanizace a sortiment nadále rozšiřuje dle požadavků zákazníků.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- výbornou znalost práce na PC (min. Word, Excel)
- anglický jazyk výhodou, ne podmínkou
- předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- komunikační a organizační dovednosti, schopnost práce v kolektivu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Náplň práce:
- zpracovávání přijatých faktur, přejímání a evidence zboží a materiálu na skladě
- zpracování objednávek od zákazníka
- nákup materiálu pro výrobu
- řešení potíží s dodávkami
- reporting, analýzy a statistiky nákupu
- evidence došlé pošty, její zpracování a příprava pošty k odeslání
- vyřizování emailů, telefonáty, komunikace se zákazníky, kopírování, scanování
Nabízíme:
- stálá pracovní doba, prémie
Kontakt telefonicky v čase 8-15 hod., e-mailem. Kontakty viz výše.

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci