Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Michaela Kaisrová

Lokace

Jihočeský kraj, Paseky

Mzda

23 000 Kč

Požadavky: vyučen (nejlépe obor nástrojař), 3-5 let praxe, znalost čtení technických výkresů, znalost technologie obrábění kovů, samostatnost
Náplň práce: Provádění montáže, zkoušek, zpracování a opravy nástrojů sloužících k tváření materiálu, přípravků a speciálních nástrojů.
Pracovní doba: jedna směna 6:00 - 14:00 hod.
Nabízíme: mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na sport a kulturu
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Profese

Nástrojaři