Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Blažková Alena Lumande Radka,

Lokace

Pardubický kraj, Pardubice

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce : - komunikace se zákazníky a dodavateli, zaměřování interiérů, poradenství, zpracování grafických návrhů, tvorba cenových nabídek, zpracování objednávek, příprava katalogů, administrace zboží v e-shopu, práce s vnitropodnikovým informačním systémem
Požadujeme: - obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, technické dovednosti,
znalost vizualizačních a konstrukčních programů výhodou, znalost nábytkářského trhu výhodou, řidičský průkaz sk. B, proaktivní myšlení
Nabízíme : - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, možnost pracovního uplatnění v dobrém kolektivu, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

První kontakt telefonicky, emailem nebo osobně po domluvě

Profese

Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační