Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Simona Procházková

neuvedeno

Mzda

30 000 Kč - 32 000 Kč

Popis

Pozice: obchodně - technický zástupce pro Příbramsko
Požadujeme: SOU/SŠ technického směru výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, ŘP sk.B, práce na PC (MS Office, práce v interním programu, AutoCad - výhodou).
Náplň práce: aktivní komunikace se zákazníky, práce v terénu (zaměřování staveb), zakreslení naměřených hodnot do programu AutoCad, vyhodnocení terénu a přístupové cesty ke stavbě (kvůli dostupnosti těžké techniky).
Nabízíme: práce na HPP, flexibilní prac.doba, 25 dní dovolené, mzdové ohodnocení až 30 000 Kč, prémie, automobil, mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům, půlroční prémiová složka s ohledem na výsledky
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- až 32 000,- Kč
Kontakt: Procházková Simona, tel.: 770 174 755, 327 301 206 (po-pá 7-16 hodin.), e-mail: prace@goldbeck.cz
První kontakt telefonicky nebo emailem.
Místo výkonu práce: GOLDBECK Prefabeton s.r.o., okres Příbram

Profese

Obchodní zástupci