Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Zdeněk Mulač

Lokace

Liberecký kraj, Jeřmanice

Mzda

35 000 Kč - 55 000 Kč

Telefon

Popis

Co Vás čeká:
Komplexní obchodní jednání se stávajícími i novými zákazníky
Vedení týmu lidí
Organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
Odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu provozu
Plánování strojních a personálních kapacit
Optimalizace provozních procesů
Tvorba a plnění dlouhodobých cílů společnosti
Monitoring a řízení výrobních a provozních nákladů
Reporting vedení společnosti
Podmínky:
Ideálně hledáme kolegu/kolegyni, který má zkušenost s vedením, zaškolováním a motivací týmu lidí ve strojírenské firmě.
Velmi dobré technické, analytické a komunikační dovednosti s orientací na výsledek.
Organizační a manažerské předpoklady - schopnosti.
Praxi na manažerské pozici ve výrobě min. 3 roky.
Nadstandardní uživatelská práce na PC (MS Office). Ekonomické znalosti.
Praktický, pečlivý, důsledný, schopný vést podřízené.
Analytické a logické myšlení.
Znalost AJ na komunikativní úrovni - firma expanduje na zahraniční trhy.
Nabízíme:
Práci ve stabilní a rozvíjející se firmě.
Možnost realizovat vlastní nápady.
Motivační finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků.
Příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecká strava ZDARMA, příspěvek na dopravu ve výši 1.500,- Kč/měsíc
Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti.
Perspektivu dlouhodobé spolupráce.
Požadujeme strukturovaný životopis s fotografií včetně motivačního dopisu.

Profese

Řídící pracovníci v oblasti obchodu