Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Tereza Lišková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

50 000 Kč - 80 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: 28. října 1584/281, Ostrava - Hulváky

1. kontakt e-mailem.

Do našeho rozrůstajícího se obchodního týmu hledáme spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodní ředitel/ka.

Společnost XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí. Naším cílem je ušetřit firmám čas a peníze zajišťováním jejich IT, aby se ony mohly soustředit na růst vlastního podnikání.
V současné době rozšiřujeme v Ostravě obchodní tým. Hledáme obchodního ředitele/ku, který zvládne ustát náš růst, nastaví potřebné procesy a postaví silný obchodní tým se zahraničním přesahem.

Jaká bude Vaše pozice a náplň práce:
- Rozšíříte a povedete obchodní oddělení, které je dennodenně v kontaktu s našimi firemními zákazníky.
- Díky vašim zkušenostem budete udávat strategii a směr našeho obchodu.
- Budete součástí akvizičních činností a vyhledávání nových klientů a partnerů pro tyto účely.
- Připravíte prodejní materiály o našich řešeních a budete je představovat našim zákazníkům a partnerům.
- Součástí Vaší práce bude prezentovat naši firmu na veletrzích a konferencích. Budete "tváří" naší společnosti.
- Budete mentorem juniornějších kolegů v obchodním oddělení.
- Budete úzce spolupracovat s vedením firmy. Měli byste sdílet vizi společnosti a být v souladu s cíli a strategií společnosti.

Potřebné předpoklady:
- Zkušenosti s prodejem do B2B kanálu nutností.
- Prokázaná zkušenost s vedením týmu.
- Nezávislá, sebe motivovaná, otevřená zákaznicky orientovaná osoba s tahem na branku.
- Silné komunikační a prezentační dovednosti.
- Schopnost motivovat ostatní členy týmu.
- Znalost IT trhu velkou výhodou.
- Znalost angličtiny na úrovni B2, schopnost komunikovat v jakémkoli jiném světovém jazyce je výhodou.

Co můžeme nabídnout?
- Zajímavou práci v dynamické a rychle rostoucí IT firmě v Ostravě
- Motivující finanční ohodnocení
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Služební vozidlo, moderní IT vybavení, neomezené volání a připojení
- Firemní benefity - Multisport karta nebo firemní výuka angličtiny
- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost home office
- Občerstvení na pracovišti
- Řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst
- Přístup k posledním technologickým novinkám a produktům
- Neformální, pohodový a přátelský kolektiv

www.xevos.eu

Profese

Obchodní náměstci (ředitelé)