Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Nela Krnošová

Lokace

Královéhradecký kraj, Divec

Mzda

18 000 Kč - 27 000 Kč

Telefon

Popis

OBCHODNÍ REFERENT / REFERENTKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava a zpracování nabídek v interním systému, komunikace se stávajícími a novými zákazníky, spolupráce s oddělením rozpočtářů a techniků, zajištění kompletní administrativní a organizační podpory obchodního oddělení, příprava podkladů pro účetní
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
aktivní přístup ke svěřeným úkolům, dobrou znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
- Nabízíme: perspektivu závislou na osobních schopnostech, odpovídající finanční ohodnocení
zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, stravenky, mobilní telefon, firemní akce
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: nela.krnosova@ab-cont.cz

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky