Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Monika Šimonková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Krnov

Mzda

20 000 Kč

Telefon

Popis

místo výkonu práce : Krnov
Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitou v technickém oboru výhodou
- znalost prodávaného sortimentu a poskytování služeb (elektronářadí a řemeslnické potřeby) výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- obchodní, vyjednávací a argumentační schopnosti, nekonfliktní jednání
- znalost práce na PC
- spolehlivost, pečlivost a odpovědnost, časovou flexibilitu
Náplň práce:
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- přijetí, zaevidování a přezkoumání všech požadavků a objednávek směřujících na obch. zástupce
- rozvoz oprav k vybraným zákazníkům a jejich svoz
- nabízení prodeje a jeho realizace přímo u zákazníka
- předkládá požadavky zákazníků vedoucím úseků a prodejen, sleduje jejich vyřizování
Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolená

Hlásit se na e-mail monika.simonkova@kres.cz

Z : 23.7.2020

Profese

Obchodní zástupci