Datum vložení

vložen před 18 dny

Kontaktní osoba

Veronika Klimešová

Lokace

Liberecký kraj, Kryštofovo Údolí

Mzda

30 000 Kč

Telefon

Popis

pracoviště Liberec
- Náplň práce: aktivní prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu především v terénu, péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikovat se zákazníky, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, zpracovávat cenové nabídky, pravidelný reporting vedení společnost, plnění obchodních cílů
- Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického nebo obchodního směru, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s aktivním prodejem, obchodní talent, velmi dobrý zákaznický přístup, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost střešního sortimentu výhodou, ŘP sk. B, aktivní řidič
- Nabízíme: práci na HPP, motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, výkonnostní odměny, věrnostní odměny, služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook, pravidelná školení, nástup dle dohody
- Své strukturované životopisy posílejte na personalni@salvatorstrechy.cz

Profese

Obchodní zástupci