Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Petra Kohoutková

Lokace

Liberecký kraj, Česká Lípa

Mzda

30 000 Kč - 40 000 Kč

Popis

Pracovní náplň:
- Komplexní péče o svěřený region v rámci celé ČR
- Péče o stávající zákazníky, rozvoj spolupráce a vztahů s nimi
- Aktivní prodej - zajištění objednávek
- Zodpovědnost za vystavení zboží na prodejních místech
- Realizace marketingových aktivit v místech prodeje
- Plánování a vyjednávání letákových akcí
- Reporting vedení společnosti
Kvalifikační a další požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Důslednost, pečlivost a zodpovědnost
- Logické myšlení a manuální zručnost
- Vysokou pracovní morálku a loajalitu k firemním zásadám
- Příjemné vystupování, důraz na týmovou spolupráci
- Pozitivní, proaktivní a energická osobnost s výbornými komunikativními schopnostmi
- Časová flexibilita a ochota cestovat
- Znalost práce na PC, MS Office - Excel, Word
- ŘP skupiny B
- Trvalé bydlištěv okolí Vysočiny nebo ve středních Čechách (výhodou).
Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- nadprůměrné platové ohodnocení a motivační bonusy
- 13. plat, laptop, telefon, služební automobil i k soukromým účelům
- firemní benefity (Flexi pass aj.)
- Sick days (zdravotní volno)
Zpočátku smlouva na dobu určitou 12 měsíců, po vzájemné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem.

Profese

Obchodní zástupci