Datum vložení

vložen před 2 dny

Kontaktní osoba

Luboš Smolík

Lokace

Královéhradecký kraj, Divec

Mzda

25 000 Kč - 50 000 Kč

Popis

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Pracovní náplň: vyhledávání nových obchodních příležitostí, práce se stávajícími obchodními kontakty - vedení obchodních schůzek, spolupráce na zajištění provozu showroomu
- Požadujeme: časovou flexibilitu a samostatnost, znalost práce na pc - znalost google prostředí, informační systém QI, řidičský průkaz skupiny B, příjemný vzhled a dobré vystupování, obchodní a oborové zkušenosti jsou výhodou
- Nabízíme: práce v kreativní a dynamicky se rozvíjející společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, moderní a příjemné zázemí a vybavení, školení a vzdělávání, možnost osobního rozvoje a získání praktických dovedností
- Více informací o produktech naleznete na adrese: www.diamonddesign.cz
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Smolík Luboš Ing., tel.: 608 582 894, e-mail: smolik@diamonddesign.cz

Profese

Obchodní zástupci