Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Aleš Náplava

Lokace

Jihomoravský kraj, Sobůlky

Mzda

25 000 Kč

Telefon

Pracoviště: Jungmannova 627/36, 697 01 Kyjov. Bydliště: Kyjov a okolí. Požadavky: prezentační dovednosti a prodejní schopnosti ve velkoobchodním prodeji. Osobní, telefonní a písemný projev na úrovni. Výhodou zkušenosti na pozici prodejce nebo praxe obchodního zástupce v terénu s podlahovými krytinami nebo stavebně truhlářskými výrobky. Vzdělání dřevařské či stavební případně technické myšlení. Chuť pracovat a obchodovat, obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu k zaměstnavateli a orientaci na výsledek. Trestní bezúhonnost. Znalost práce na PC zejména Outlook, excel uživatelsky MS Office. ŘP sk B aktivní řidič.
Náplň práce: velkoobchodní prodej podlahových krytin v regionu Morava.
Služební vozidlo i k soukromým účelům, notebook, telefon, bonusy při splnění měsíčního plánu. Po zapracování pracovní smlouva na dobu neurčitou. Kontakt na email: naplava@floor-experts.cz

Profese

Obchodní zástupci