Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 3 dny

Kontaktní osoba

Aleksandra Yordanova

Lokace

Plzeňský kraj, Letkov

Mzda

27 500 Kč

Menší stavební firma s dlouholetou historií a zabývající se prodejem stavebních materiálů, zateplením domů, dodáním a montáží oken a dveří, žaluzií, rolet a garážových vrat nabízí zajímavou různorodou práci v obchodním odd.
Náplň práce: Komunikace se stávajícími a ptenciálními zákazníky, vyhledávání obch. příležitostí, vytváření náhledů a zpracování cenových nabídek, evidence nabídek, zakázek a zpracování další dokumentace. Výhledobě možnost částečné práce v terénu, objíždění zákazníků a míst realizací (není nutné).
Požadavky: vyuč., ÚSV nebo VOŠ vzdělání, obchodní duch, komunikativní schopnosti a proklientský přístup, praxe v obchodě (ne na pokladně) - opravdu velkou výhodou. pracovitost, spolehlivost a pelivost, odolnost vůči stresu, orientace ve stavební a projektové dokumentaci výhodou, nikoliv podmínkou - vše se dá naučit, ŘP B, dobrá znalost práce na PC )Word, Excel) - důležité, zkušenosti s konstrukčními programy výhodou, nikoliv podmínkou.
Firma nabízí: kompletní proškolení, pr.d. 8-16 h ev. dle domluvy, různorodou práci, přátelský kolektiv.
Firma nabízí: čaj/káva zdarma, prémie, stravenky, telefon a ev. služební automobil

Profese

Obchodní zástupci