Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Rajdusová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Staré Město

Mzda

25 000 Kč

Telefon

Popis

A11 z:10/1/2019
Společnost HR systém, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako půjčovna profi nářadí značky HILTI ve Frýdku-Místku. V dalším období se rozšířil sortiment půjčovny především o nářadí Makita, Honda, Wacker, Wap a otevřely se další nové provozovny. Firma se zaměřuje na pronájem profesionální stavební mechanizace a sortiment nadále rozšiřuje dle požadavků zákazníků. Spolupracuje s firmami z celé České republiky.
Náplň práce:
- hlavní náplní práce je zajišťování půjčování a prodeje nářadí v Moravskoslezském regionu a rozšiřování možností v regionech dalších
- podstatnou součástí práce je zajišťování nových zákazníků, péče o stávající zákazníky, zajišťování smluv a s tím související administrativa
- je nutné umět vést, řídit a spolupracovat s našimi středisky, které se nachází ve Frýdku-Místku, Ostravě, Novém Jičíně, Karviné, Havířově, Třinci, Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm, Vsetíně a v Praze.
Náplň práce odpovídá za:
- tvorbu jednotné obchodní strategie
- přenos strategických zájmů společnosti v rámci poboček
- cenovou politiku společnosti
- kompletní správu přidělených dodavatele
- má maximální přehled o trhu, konkurenci a požadavcích zákazníků
- podává návrhy na zlepšení ekonomických ukazatelů
- vyhledává nové příležitosti na trhu
- komunikuje s vedením společnosti
Očekáváme:
- loajalitu, nové nápady, otevřenost k novým příležitostem a změnám, schopnost zavést změny do fungujícího systému
- podnikatelské myšlení, vůdčí osobnost, jednající samostatně a aktivním přístupem a orientací na výsledek.
Pracovní prostředky:
- auto, vybavená kancelář, mobilní telefon, notebook
Nabízíme:
- prémie, možnost školení a vzdělávání se.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- znalost nářadí stavebních strojů velkou výhodou
- praxe v oboru stavebnictví nebo půjčování nářadí velkou výhodou
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- anglický jazyk výhodou, ne podmínkou
- komunikativnost, prodejní a obchodní dovednosti, schopnost práce v kolektivu, praxe
s vedením týmu, spolehlivost a časovou nezávislost.

Profese

Obchodní zástupci