Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Renáta Vyčesaná

Lokace

Moravskoslezský kraj, KARVINÁ

Mzda

20 000 Kč - 40 000 Kč

Telefon

Hledám pracovníka pro pobočku Generali Pojišťovny, a.s. v Karviná

Požadavky:
- trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty, nové klienty a následný servis. Služba na přepážce oblastní kanceláře. Vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa. Vzdělávání.

Nabízí:
Podpora nováčka až 170 000 Kč za rok ve vedlejších odměnách. Bohatý systém benefitů. Nastavený vzdělávací systém pro nováčky bez zkušenosti v pojišťovnictví. Vzdělávání a certifikace zdarma. Navíc různé tipy benefitů, např. v podobě automobilů, cestování, finanční podpory.

Zájemci zasílejte svůj strukturovaný životopis na přiložený email.

Profese

Obchodní zástupci