Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 24 dny

Kontaktní osoba

Ing. Gabriela Vitoslavská

Lokace

Moravskoslezský kraj, Nošovice

Mzda

24 500 Kč - 26 500 Kč

Telefon

Popis

A16 z:31/8/2020
Práce na HPP, nástup od 1.10.2020, pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení. V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail gabriela.vitoslavska@hec-czech.cz
Náplň práce:
- provádění pravidelné údržby, obsluhy a servisu na zařízeních dle plánu kontrol-potrubní systémy, armatur, průtokových ohřívačů atd.
- provádění odečtů čerpadel, odběry vzorků skrápěcí vody
- odstraňování závad, poruch, havárií
- spolupráce se servisními společnostmi pro daná zařízení
- drobné administrativní úkony.
Požadujeme:
- SOU nebo SOŠ
- znalost MS Office
- pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci
Výhodou:
- vyhláška č. 50/1978 Sb.
- anglický jazyk
- praxe v oboru.
Pracovní doba:
- pracovní doba v době zácviku: 2-3 měsíce; pondělí - pátek 8hod./denně (7:00 - 15:30hod.)
- pracovní doba po zácviku: 1. týden práce ve dnech středa + čtvrtek, 2. týden práce ve dnech pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle (střídání krátkého a dlouhého týdne, ranní směny od 7:00-19:00hod., noční od 19:00 do 7:00hod.)
Nabízíme:
- k hrubé mzdě dále náleží zákonem stanovené příplatky za práci o víkendu, v noci, ve státních svátcích
- stravenky, vánoční bonus, dovolená nad zákonný rámec, meziroční navyšování mezd.

Profese

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor