Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Gabriela Vitoslavská

Lokace

Moravskoslezský kraj, Nošovice

Mzda

25 500 Kč - 28 000 Kč

Telefon

Popis

A16 z:31/8/2020.
Nástup od 1.10.2020, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail Gabriela.vitoslavska@hec-czech.cz
Náplň práce:
- obsluha protipožárních systémů (EPS), stabilních hasicích zařízení (SHZ) a ostatních prostředků PO
- zajišťování kontrol a revizí v předepsaných termínech, řešení urgentních problémů, poplachů (nutná okamžitá reakce na danou situaci-psychická zátěž)
- jednání s dodavateli
- zajištění odstraňování závad nalezených při prohlídkách a revizích
- vedení a aktualizace dokumentace, revizních zpráv atd.
- organizace a administrativa, příprava reportů.
Požadujeme:
- SOU nebo SOŠ
- Praxe v oboru požární ochrana min. 2 roky
- Řidičsky průkaz skupiny B
- Znalost MS Office
- spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, vstřícnost vůči požadavkům zákazníka.
Rozvrh pracovní doby:
- pracovní doba v době zácviku: 2-3 měsíce; pondělí - pátek 8hod./denně (7:00 - 15:30hod.)
- pracovní doba po zácviku: 1. týden práce ve dnech středa + čtvrtek, 2. týden práce ve dnech pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle (střídání krátkého a dlouhého týdne, ranní směny od 7:00-19:00hod., noční od 19:00 do 7:00hod.)
Nabízíme:
- k hrubé mzdě dále náleží zákonem stanovené příplatky za práci o víkendu, v noci, ve státních svátcích
- stravenky, vánoční bonus, dovolená nad zákonný rámec, meziroční navyšování mezd.

Profese

Technici požární ochrany, revizní technici staveb