Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 28 dny

Kontaktní osoba

Simona Příhodová

Lokace

Kraj Vysočina, Trnava

Mzda

22 000 Kč - 25 000 Kč

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (v sídle firmy v době od 6:00-13:00).
Náplň práce: obsluha a údržba chladících zařízení, práce v moderním potravinářském provozu.
Požadované vzdělání: vyučen ve strojním oboru nebo elektro, v ideálním případě opravář chladících zařízení.
Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozvaha, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce. Praxe vítána, není však podmínkou.
Nabízíme pracovní uplatnění ve stabilní firmě, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji. Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, měsíční odměny, 13.plat, příplatky nad rámec ZP. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky plně hrazené firmou, příspěvek na životní pojištění

Profese

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení