Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Josef Jelínek

Lokace

Středočeský kraj, Velký Osek

Mzda

28 000 Kč

Popis

První kontakt:
Jelínek Josef, tel.: 723 810 419, 10 - 15 hod,
e-mail: jelinek@jelinek-mdt.cz; administrativa@jelinek-mdt1.cz,
osobně: Za Dráhou 771, Velký Osek 10 - 15 hod.

Náplň práce:
Ohýbat plechy na ohraňovacím lisu BYSTRONIC
Nastavovat lis, včetně jednoduchých korekcí programů
Číst z výkresové dokumentace
Používat běžná měřidla pro práci s ohraňovacím lisem
Zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů.

Požadujeme:
Zkušenosti na ohraňovacím CNC lisu nebo podobném CNC stroji
Znalost čtení výkresové dokumentace
Zodpovědnost a preciznost.

Nabízíme:
Přátelský a kolegiální tým
Všechny potřebné pracovní pomůcky
Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek
Pravidelnou výplatu
Možnost parkování zdarma
Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Pracovní doba:
Po - Pá 6:00 - 14:30 hod a 14:30 - 22:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Benefity, stravenky, firemní akce, školení, příplatek na dopravu, finanční bonusy.

Profese

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů