Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Jiří Křičenský

Lokace

Pardubický kraj, Dubany

Mzda

14 740 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce Kostěnice.
Zprostředkované agenturou práce.
- Jedná se o práci na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
- Náplň práce zejména: výroba plastových dílů tj. obsluha lisu, odběr finálních výrobků, kontrola a balení vše dle pracovních postupů, a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení
- Další požadavky: zdravotní způsobilost pro práci v noci, pro práci v 3 směnném nebo nepřetržitém režimu, manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu
Zaměstnanecké výhody:
Mzda zahrnuje:
- Osobní ohodnocení ve výši 2000,- Kč dle splnění podmínek
- Prémie za pravidelnou docházku ve výši 1000,- Kč (dle splnění podmínek dle Mzdového řádu)
- Prémie za práci přesčas, za odpolední směnu, noční směnu, za práci o víkendu a ve státní svátek.
Zajištění závodního stravování formou poukázek do restauračního zařízení, tj. stravenky v hodnotě 100,- Kč, kdy zaměstnavatel přispívá 55% z této částky tj. 55,- Kč, částka 45,- Kč (45%) bude zaměstnanci stržena ze mzdy dle podmínek stanovených ve Mzdovém řádu.

První kontakt e-mailem - Zájemci se mohou hlásit p o u z e na výše uvedené e-mailové adrese.

Profese

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu