Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Bc. Pavlína Homolková

Lokace

Karlovarský kraj, Svatava

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

Způsob hlášení uchazečů:
- telefonicky: 725 354 188, Bc. Homolková Pavlína, Po-Pá 8:00 - 13:00 hod
- e-mailem: homolkova@svssro.cz
- osobně: osobní oddělení SvS Svatava, Po - Pá 8:00 - 13:00 hod.

Místo výkonu práce: Svatavské strojírny s.r.o., Pohraniční stráže 365, 357 03 Svatava

Požadavky:
- vyučení ve strojírenském oboru
- základní znalost obloukového svařování v ochranné atmosféře MAG
- znalost strojírenské výroby
- samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita.

Náplň práce:
Zakládání přípravků (svařenců) na pracoviště robota, základní obsluha robota, finální úprava svařenců, základní údržba robota.

Práce ve směnném provozu.

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, po 3 měsíční zkušební době osobní ohodnocení, vzdělávací kurzy, benefit Cafeteria System a další benefity dle aktuálního programu

Profese

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů