Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Šárka Pilařová

neuvedeno

Mzda

18 000 Kč - 22 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Nádražní 220, Hrochův Týnec.
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obsluhy výkupny druhotných surovin.
NÁPLŇ PRÁCE: Přejímka materiálu (naskladnění, vyskladnění), obsluha VZV (není podmínkou vlastnictví průkazu, vyškolíme), úklid pracoviště. Znalost práce na PC - uživatelská znalost Word, Excel, internet. Práce na podobné pozici výhodou.
POŽADAVKY: Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, bonusový systém.
Osobní ohodnocení po zkušební době. Pracovní smlouva na 12 měsíců s možností prodloužení na další období, jedná se o dlouhodobé zaměstnání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin (kromě kovového odpadu)