Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 15 dny

Kontaktní osoba

Radka Černá

Lokace

Plzeňský kraj, Kejnice

Mzda

21 000 Kč - 26 000 Kč

POŽADAVKY: vzdělání v technickém oboru, ochota pracovat na směny (celoroční nepřetržitý směnný provoz), fyzická zdatnost, odpovědnost, manuální zručnost
VÝHODOU: osvvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (Vyhláška č. 50/1978 Sb.), praxe v technickém oboruprůkaz na VZV, svářečský průkaz
NÁPLŇ PRÁCE:obsluha, opravy a údržba výrobního zařízení; kontrola kvality vyráběných výrobků; dodržování pravidel systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému, další úkoly dle pokynů nadřízeného
NABÍZÍME: atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi, odměny dle hospodářského výsledku společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou
MZDA: po zaučení až 26 000 Kč, zákonné příplatky a odměny, nástupní mzda dle dohody
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, firemní společenské a sportovní akce, zázemí prosperující a stabilní společnosti
ŽIVOTOPIS můžete přinést osobně na recepci společnosti LYCKEBY AMYLEX, a.s. nebo poslat na emailovou adresu: radka.cerna@lyckeby.cz (tel. 376 532 207)

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků