Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Ing. Linda Schumpeter

Lokace

Liberecký kraj, Sosnová

Mzda

128 Kč

Popis

Požadujeme:
- řidič VZV, průkaz vazače
- vyučen v oboru zámečník
- svářečský průkaz - podmínkou
- průkaz strojníka - výhodou
- bezúhonnost
- pracovitost, zodpovědnost- organizační schopnosti
- schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce:
- obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu
- dohled na stav zařízení a provádění údržby
- třídění železného šrotu
- úklid prostor na třídění a skladování materiálu
Nabízíme:
- podnikové stravování, dovolená navíc, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích
První kontakt pouze emailem nebo telefonicky.

Profese

Obsluha zemních a příbuzných strojů